KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11064095
nr 1106 4095
Lil Silfverling
(1909-1980), Sverige
Gouache, Lil Silfverling (1909-1980), Väg till havet, signerad, 51x72
Lil Silfverling, svensk bildkonstnär född 1909, död 1980.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2017
kl 18:37:21
1/5 12:54:24
Lil Silfverling
Läs mer om Lil Silfverling
Gouache